RE:member. Як домовитись з минулим?

RE:member. Як домовитись з минулим?

Картинки по запросу "як домовитись з минулим 2018"

Освітній семінар

15-18 листопада 2018 року

Як працювати зі складними питаннями минулого? Хто має впливати на формування політики національної пам’яті? Яке порозуміння можливе на кордонах? Як поєднати розмаїття пам’яті у рамках країни? Навіщо молоді домовлятися із минулим своєї країни?

Центр досліджень визвольного руху спільно з Фондом Конрада Аденауера організовує 4-денний воркшоп для молоді. Ми розглянемо різні моделі роботи з колективною пам’яттю в країнах, які мають досвід тоталітаризму, поміркуємо, чому інститути національної пам’яті виникають лише у посттоталітарних державах та спробуємо віднайти нові формати роботи з минулим. 

Програма воркшопу включатиме навчальні візити до різних установ та місць пам’яті у Києві. 

Назва RE:member покликана зауважити, що кожен із нас включений до процесу формування національної пам’яті та впливає на те, які повідомлення будуть транслюватись у публічному просторі. Мета проекту — показати, що порозуміння можливе, а попит на нього формується знизу. 

Хто може подавати заявки?

Студенти старших курсів, аспіранти, молоді випускники, громадські активісти. Вік: 19-35 років. Спеціальності: історики, політологи, соціологи, культурологи, філософи, релігієзнавці, філологи, журналісти, міжнародники, юристи, економісти, а також усі ті, хто працює з ініціативами у гуманітарній сфері, реалізовує проекти пов’язані з політикою та культурою національної пам’яті в Україні. 

Для участі потрібно заповнити анкету: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeEeDyquX5GnixODAlDgGJqHuAgPF-5dcZaKfum8wa-fvEcZw/viewform?usp=sf_link

Дедлайн: 3 листопада 2018 року.

Дата воркшопу: 15-18 листопада 2018 року. Воркшоп завершиться відкритою міжнародною конференцією 19-20 листопада (Київ). 

Оргаізатори покривають транспортні витрати та забезпечують проживанням на час проведення заходів. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>